5 הדברים שעסק חייב מבית דפוס כדי להצליח

המאמר המלא

למד
חקור
והתעצם

5 הדברים שעסק חייב מבית דפוס כדי להצליח

עסק מצליח נמדד גם בדברים הקטנים אשר יכולים לסייע להצלחה מסחררת. בית הדפוס מציע שירותים יעלים [ ומניסיוננו מחייבים ] כדי שעסק יצליח ובגדול, פעולות השיווק ופרסום הינם פרמטרים בלתי נפרדים מהצלחת העסק, פרמטרים אלו לא יכולים להתקיים בלי הפקת מיתוג של בית דפוס דיגיטלי הכוללת חבילת מיתוג בסיסית של בית עסק. כאשר אתם חושבים על מיתוג העסק שלכם ישנה חבילת מיתוג בסיסית הכוללת בתוכה מס’ פריטים בהתאמה אישית אשר יכולים לבסס את ההצלחה של העסק.

אז מה חבילת מיתוג בסיסית של בית הדפוס כוללת בתוכה, וכיצד היא מסייעת להצלחת עסק?

1.כרטיס ביקור – בשלוש מילים : חזות פני העסק. כרטיס הביקור שלכם מהווה תעודת זהות של העסק, מעין דף זהות שאותו אנו יכולים לתת לכל לקוח פוטנציאלי, ספקים או שותפים וכו’, ובעזרתו לשדר את הזהות שאנו רוצים כרושם ראשוני שאנו יוצרים על כל מקבלי כרטיסי הביקור. בכך יש לנו שליטה מלאה על בחירת נראות הכרטיס בהתאמה אישית, ואלמנטים נוספים שכלולים בו כמו: לוגו, פרטים ליצירת קשר, ואפילו משפט/סלוגן אשר מייחד את העסק. יש לשים לב שאפילו החומר ממנו מיוצר הכרטיס חשוב לא פחות , תהליך הדפסת כרטיסי ביקור משמעותי ולכן לכל דבר יש חשיבות. עיצוב כרטיס ביקור הוא ערך מאוד חשוב לכל עסק ויש מאחוריו עולם שלם של שיווק, ופרסום, כנסו לקרוא עוד על “מאמר – כרטיס ביקור זה לא המלצה זה חובה”

2.פנקסי חשבניות וקבלות – מסמכים מהותיים ובלתי נפרדים מכל עסק אלו מסמכי הנהלת החשבונות של העסק. מיתוג נכון של פנקס חשבוניות יעזור לעסק שלכם להתבלט יותר, לשדר תדמית מקצועית, לחזק את השם שלכם ובכך יביא את העסק למודע של לקוחות פוטנציאלים שיפגשו בפרטי העסק מה שיביא את אותו לקדמת הבמה. יש לשים לב לפרטי העיצוב במסמכים אלו ולשלב הדפסת חשבוניות.

3.חותמות – כל עסק צריך להשאיר אחריו חותם גם מהבחינה הפסיכולוגית וגם מהבחינה הביצועית. עיצוב נכון של חותמת גומי תועיל למודעות גבוהה יותר של עסק, החותמת מייצרת רשמיות, סמכותיות, ואף פותרת גם את נושא הדיוור של העסק.

4.שקיות – מיתוג של שקיות בהתאמה אישית היא הפתרון מושלם לאריזה מרשימה ואלגנטית שלקוח מקבל בעת קנייה של מוצר מעסק. מעבר לכך החשיבות של מיתוג שקיות הינה שיטת שיווק אפקטיבית לעסק, בגלל המסרים שאנו יכולים להעביר דרכה. שקיות הינם כלי רב שימושי בקרב האנשים בעולם למגוון מטרות, כאשר תמתגו את השקיות של העסק תעניקו ללקוח מעין במת פרסום של העברת המסרים של העסק ובכך תחזקו את המותג בכל מקום אליו יגיע הלקוח עם השקית הממותגת של העסק שלכם! ישנם מגוון רחב של סוגי שקיות להדפסה בניהם : שקיות נייר , שקיות ניילון , שקיות אלבד , שקיות ניילון ועוד ..

5.נייר מכתבים – נושא הדיוור של עסק מהווה חלק עצום מהנראות והרשמיות. כאשר לקוח מקבל מסמך מעסק כמו: מכתב, חוזה, הצעת מחיר וכו’, המיתוג בנייר מכתבים קריטי ומחייב כדי ליצור בעיני והרגשת לקוח רשמיות, סמכותיות, ואמינות. מה שבעצם עסק אמור לשדר באופן חד משמעי ללקוחותיו כדי להיתפס כעסק רציני שיודע לעבוד. נייר מכתבים מעוצב מרבה בחשיבותו על תדמית העסק.

לסיכום,

אז נכון כאשר אנו מודדים הצלחה של עסק אנו מסתכלים ברבות על צוות העובדים, הניהול, לקוחות מרוצים, והכנסות, אך ישנה חשיבות גדולה בהצלחת עסק בעיקר בדברים הקטנים שמהם עסק יכול להיתפס בנראותו ובהרגשתו וחשיבותו כ-עסק מוצלח גם כשאינו בעל פרמטרים מצליחים במיוחד. מפה אנו מבינים כיצד חבילת המיתוג הבסיסית שבית הדפוס מציע תגרום להצלחת העסק, ולמה היא אינה בגדר המלצה אלא מחייבת לכל עסק קיים על מנת להצליח לגדול ולחזק את המותג!! בנוסף חשוב להתמקד בעיצוב ובהדפסה וברעיון הקריאטיבי מאחורי כל עסק כך שזה יתבצע בצורה נכונה ומוצלחת.

למאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם

דילוג לתוכן