קידום ברשתות החברתיות​

באמצעות חווית המשתמש הגולשים שלך יהפכו ללקוחות שלך.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר

ייעוץ חינם למשאירים פרטים באתר

עידן שיווק הרשתות החברתיות כבר כאן !

זה לא סוד שבמאה ה-21 הרשתות החברתיות הפכו להיות מרכז חיינו בעידן הדיגיטלי. לרשתות החברתיות ישנו כוח עצום בעולם השיווק ובנוסף נותנות לכל עסק מכל סוג וגודל להתפרסם בהן.
למרבית העולם קיימים פרופילים בסוגי הרשתות החברתיות וזו הסיבה שהן הרלוונטיות ביותר לשיווק.
שימוש נכון ויעיל בפלטפורמות יכול להוות הזדמנות משמעותית להגדיל את המכירות ואת קהל הלקוחות שלכם. בנוסף צעד עוצמתי להפיכה למותג. בעזרתנו המקצועית נביא לניצול מלא של חוזקות הפלטפורמות.

אל אס דיגיטל

איפיון העסק

תהליך האפיון מתחיל בהכרות שלנו איתכם ועם העסק שלכם נתחיל כדי לקבל תמונה מלאה וברורה על אופי העסק לאחר מכן נבצע תהליך של תיאום צפיות והרכבת קהלים פוטנציאליים בהתאם לנישה שלכם במטרה לבנות אסטרטגיה שתביא את התוצאות הטובות ביותר.

בניית קהל פוטנצאלי

לאחר אפיון העסק וקבלת תמונה מלאה וברורה על אופיו של קהל העסק בשלב זה נתאים באופן מדויק את הקהל שיהיה הפוטנציאלי ביותר עם הכוונת רכישה הגבוהה ביותר מהעסק שלכם כתוצאה מכך תגדילו הכנסות תרחיבו קהל לקוחות וכמובן שתהיה החזר השקעה על הוצאות השיווק.

בניית אסטרטגיה

האסטרטגיה תבנה ע"י התובנות והמחקרים שביצענו בתהליך האפיון והקהלים כך שתהיה מדויקת רלוונטית ועוצמתית כדי להשב את תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאלים והאיכותיים ביותר לעסק שלכם באמצעות מודעות מעוצבות בהתאמה אישית וכתיבה שיווקית שנוגעת ברגש ומניעה לפעולה.

ניהול קמפיינים מלא

הסירו דאגה מליבכם, אנחנו נדאג לכל מערך הקמפיינים שיפעל ללא שגיאות וחסימות. אנו מתמקדות בכל פעימה ובכל פעולה במסע הפרסום המשותף שלנו כדי לשפר ולייעל את המודעות נבצע אופטימיזציה מדוייקת, כדי שלא תבזבז את התקציב שלך ושתשיג את התוצאות הטובות ביותר.​

ניתוח וסטטיסטיקות

אצלנו באל-אס דיגיטל מקבלים מעבר! אצלנו תוכלו לעקוב להיות שותפים שלנו להצלחת העסק שלכם, בכך שכל שבוע תקבלו סטטיסטיקה מדוייקת של מה שרץ בשבוע שעבר וככה נוכל לתאם ציפיות ליצור לכם קהל איכותי

לידים

לידים - לידים - לידים !!
מי לא רוצה לידים איכותיים לעסק שלו שיהיו גם רווחים? אנחנו מאמינות שכל עסק. אצלנו המטרה היא להגיע לקהל הרלוונטי ולמנף את העסק ולהביא הרבה לידים בעלות נמוכה.

למה העסק שלך חייב קידום ברשתות החברתיות?

בעידן של היום מטרות הרשתות החברתיות אינם רק להצחיק אותנו באמצעות סרטונים הומוריסטים או לשמור על קשר עם חברים ולשתף עימם מחשבות, לרשתות החברתיות כיום ישנה עוצמה רבה בעולם השיווק והפרסום, העוצמה הזו כיום נותנת לכל עסק קטן וגדול להיחשף לקהלים ואנשים ברחבי הזירות השונות של הרשתות החברתיות.
אנו מבינים כי הפוטנציאל של הרשתות החברתיות עצום אך יש צורך מקצועי כיצד לנצל את תהליך השיווק והחשיפה בקידום ברשתות החברתיות, באמצעות ידע נרחב ומקצועי וכלים שיסייעו לנו לדעת המון מידע חיוני שיכול להגביר ולהעצים את העסק שלכם באופן יוצא דופן.

אילו דברים הכרחיים קידום ברשתות החברתיות יעניק לעסק שלכם?

ראשית מרבית מאוכלוסיית העולם גולשת מחיצת מהיום שלה ברשתות החברתיות מה שאומר שהחשיפה שתקבלו באמצעות הקידום הממומן הינה עצומה.
שנית, בין היתרונות הגדולים לקידום ברשתות החברתיות הינו תובנות עסקיות עקב המידע הרב שנקבל מתוצאות הקמפיינים לגביי סוגי האנשים שהביעו התעניינות במודעות שנפרסם. בנוסף ישנה שליטה מלאה על מיקומי המודעות, והכי חשוב שליטה מלאה בתקציב השיווקי משמע אתם מחליטים כמה להשקיע.
חלק מתהליך הפיכה למותג הינו משמעותי ורלוונטי בעיקר בתהליך הקידום ברשתות החברתיות.
לסיכום, לא משנה מה גודל העסק שלכם ומה התחום בו הוא עוסק, קידום ברשתות חבריות נותן את מרבית הפרמטרים שכל עסק חייב כדי לגדול ולהצליח, LS DIGITAL מזמינה אתכם לגדול יחד.

למה לבחור באל-אס לקידום העסק שלכם ?

אנו אל-אס דיגיטל מתמחות בשיווק ברשתות חברתיות. יש לנו ניסיון של שנים ולא מעט לקוחות מרוצים מאחורינו. אנחנו תמיד ראשונות להיות מעודכנות בכל הטרנדים וכל החידושים החמים והקיימים. אנחנו נושמות את עולם הדיגיטל בזמן שאתם ישנים בלילה, אנחנו כבר חושבות על ההצלחה הבאה שלנו ביחד.

לעסק מצליח רק אל-אס דיגיטל - סוכנות בוטיק

תהליך קידום ממומן - סדר פעולות עבודה​

אפיון העסק – תחילה ניפגש לראיון ראשוני אשר יתן לנו תמונה מלאה על העסק/מוצר שהעסק מוכר, נבין את אופיו של קהל הלקוחות הפוטנציאלי והמדויק ביותר עבורכם ואת מצב השוק כדי שנוכל להבין את המטרה העסקית הברורה של העסק.

חיבור לחשבונות עיסקיים – במידה ואין ברשותכם מנהל מודעות, ביזנס מנג׳ר וכל חשבונות הניהול אנו נקים עבורכם על הפייסבוק העסקי שלכם את כל מערכת הניהול שצריך לקמפיין חזק. 

 

התאמת קמפייןלאחר שבידינו כלל הנתונים הדרושים כדי לבנות קמפיין נתאם עבורכם סדרות מודעות רלוונטיות ומוצלחות שיביאו הרבה הצלחה 

בניית אסטרטגיה – נתחיל בתהליך של סדרת פעולות אשר ישיגו את המטרה השיווקית והעסקית שלנו. נבצע מחקר מתחרים מעמיק אשר יגרום לנו להכיר את החולשות והחוזקות של המתחרים הפוטנציאלים של העסק במטרה לבנות אסטרטגיה ייחודית שתעקוף אותם. הרי איך ננצח בתחרות אם לא נכיר את המתחרים שלנו?

תחזוקת קמפיין – מערך של 360 על הקמפיין תחזוקה של 24/7 מפניי חסימות ותקלות בקמפיין 

 

קמפיין חדש נולד – כל מה שנותר זה לתת לנו לדאוג לקמפיין ולהצלחתו. אנחנו כבר חושבות על הקמפיין המוצלח הבא שלכם….

למאמרים בנושא

Post Pro Marketing Man
כל מה שצריך לדעת כדי להיות איש מכירות תותח

כל מה שצריך לדעת כדי להיות איש מכירות תותח המאמר המלא למד חקור והתעצם אז איך הופכים להיות איש מכירות תותח ? במדריך זה אשתף אתכם בכל הסודות של אנשי מכירות עם ניסיון של עשרות שנים בתחום המכירות, חקרתי וסיכמתי את כל המידע הרלוונטי במיוחד עבורכם במטרה שתגדילו את המכירות של העסק שלכם עם לקוחות […]

קרא/י עוד
כל הדברים שחשוב לדעת על לוגו
כל הדברים שחשוב לדעת על לוגו

כל הדברים שחשוב לדעת על לוגו המאמר המלא למד חקור והתעצם מהו לוגו ומדוע הוא חשוב לעסק שלך ? במילים פשוטות לוגו הוא אלמנט גרפי המיוצר לסמל חברה או מוצר. ישנם מגוון רחב של סוגי לוגואים הכוללים צורה גרפית בשילוב טקסט המכילים את שם החברה או המוצר שתפקידם לייצג את תדמית העסק היוצרת רושם ראשוני […]

קרא/י עוד
5 הדברים שעסק חייב מבית דפוס כדי להצליח
5 הדברים שעסק חייב מבית דפוס כדי להצליח

5 הדברים שעסק חייב מבית דפוס כדי להצליח המאמר המלא למד חקור והתעצם 5 הדברים שעסק חייב מבית דפוס כדי להצליח עסק מצליח נמדד גם בדברים הקטנים אשר יכולים לסייע להצלחה מסחררת. בית הדפוס מציע שירותים יעלים [ ומניסיוננו מחייבים ] כדי שעסק יצליח ובגדול, פעולות השיווק ופרסום הינם פרמטרים בלתי נפרדים מהצלחת העסק, פרמטרים […]

קרא/י עוד
דילוג לתוכן