קידום אורגני SEO

באמצעות חווית המשתמש הגולשים שלך יהפכו ללקוחות שלך.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר

ייעוץ חינם למשאירים פרטים באתר

מי רוצה אתר במקום הראשון בגוגל?

תהליך קידום אורגני (SEO) הוא תהליך ארוך ומאתגר אך מספק ומלמד עם התוצאות הכי משתלמות לטווח הארוך והכי חשוב ללא תשלום ומסגרת תקציב לפלטפורמה.
הקידום מניב את החשיפה הגדולה ביותר והלידים האיכותיים ביותר.
בעזרתנו האתר שלך יהיה במקום הראשון.

מסך מחשב המציג קידום אורגני

סקירות וניתוחים

בתחילת התהליך נבצע בדיקות מקיפות לאתר שבאמצעותם נוכל לקבל תמונה ראשונית שמטרתה לזהות תקלות לבסס את הצעדים הראשונים לקראת מהלך הקידום הראשוני. את הסריקות והניתוחים נבצע בעזרת תוספים וכלים שונים לסקירות מדידות וניתוח האתר. בתחילת התהליך נבצע בדיקות מקיפות

מחקר מתחרים

קידום אורגני זוהי תחרות בין אתרים על ה"טופ טן" של תוצאות החיפוש בתוצאות האורגני. ביצוע מחקר המתחרים נעשה בקפידה במטרה לזהות חוזקות וחולשות של המתחרים הפוטנציאלים וגילוי האסטרטגיה שלהם, לאחר המחקר המעמיק נוכל לזהות הזדמנויות חזקות אשר יסייעו לנו לנצח ולעקוף את המתחרים ולהתברג מעליהם.

מחקר מילות מפתח

מחקר מילות נפתח מתבסס על ביטויי חיפוש אותם הגולשים נוטים לחפש כדי למצוא את המענה הרלוונטי ביותר לשאילתה אום הם מחפשים במנוע החיפוש, ביטוי המפתח הינם פרמטר חשוב לקידום כי בעזרתם הגולשים יוכלו למצוא אותנו כאשר נהיה רלוונטיים למילות החיפוש שלהם. אנו נבנה מחקר מילות מפתח מעמיק וממוקד עבור האתר שלכם באופן מקצועי.

ON SITE

משמעות המושג היא - פעולות שנבצע בתוך האתר על מנת לקדם אותו באמצעות מגוון פרמטרים כגון : חלוקת כותרות תמונות ותוכן באתר לתגיות שנועדו להיות דרכי התקשורת שלנו עם גוגל. יצירת היררכיה מסודרת, שיפור חווית המשתמש, הגברת מהירות בעמודי האתר, הוספת תכנים רלוונטים לאתר כגון מאמרים, כתובות, טיפים. ביצוע פעולות אלה נדרשות באופן יומיומי כדי להראות פעילות תמידית באתר וקידומו. תפקידנו הוא ביצוע כלל פעולות אלה באופן שוטף ומקצועי עד שתתברגו בעשרת המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש באופן אורגני.

OFF SITE

משמעות המושג היא - פעולות שנבצע מחוץ לאתר על מנת לקדם אותו באמצעות מספר פרמטרים שהם : ‏הראשון - בניית פרופיל קישורים חיצוניים שמטרתו להוביל את הגולשים שלכם לאתר אחר באמצעות לחיצה על הקישור, ובכך לעורר אצלם סקרנות וקבלת ערכים נוספים. ומבחינת גוגל הפעולה תסייע בגיבוש אמינות ואיכות האתר. פרמטר ששני - קידום האתר דרך הרשתות החברתיות באופן אורגני וקישור הזירות הדיגיטליות השונות לאתר שלכם, וניהול משא ומתן עם אתרים גדולים שיכניסו קישור לאתר שלכם באתר שלהם. תפקידנו לנהל את פרופיל בניית הקישורים וניהול משא ומתן עם אתרים אחרים וליצור שיתוף פעולה.

תחזוקה וניהול

תהליך הקידום האורגני הינו תהליך שדורש המון עבודה אינטנסיבית ומעמיקה באופן שבועי, לכן בעת רכישת שירות זה מחוייבותינו היא לנהל ולתחזק את האתר באמצעות העלאת תכנים, אופטימיזציות, טיפול בתקלות, זיהוי הזדמנויות וכו' באופן שבועי עד לקבל היעדים והמטרות שהצבנו בראיון הראשוני.

למה האתר שלך חייב קידום אורגני בגוגל?

ראשית, קידום אורגני בגוגל הוא הבסיס של הנוכחות של האתר שלכם ברשת. אתר ללא קידום אורגני לא יסרק ע”י גוגל ובמקרים מסוימים לא יפיע ברשימת החיפוש.
קידום אורגני נתפס כאמין ואיכותי יותר מהקידום הממומן גם בעיני גוגל וגם בעיני הגולשים, מהסיבה שהגולשים כבר יודעים לזהות מהן מודעות ממומנות ומה הם תוצאות אורגניות, שנתפסות כהרבה יותר רלוונטיות, אמינות, בטוחות, ואיכותיות.
סיבה נוספת, הקידום האורגני משתלם יותר מהסיבה שתוצאותיו הן לטווח הארוך.

רוצים לדעת מהו ציון האתר שלכם? לחצו כאן

 

אילו דברים הכרחיים יעניק לכם קידום אורגני לאתר?

יתרון כלכלי וחיסכון בהוצאות השיווק – קידום אורגני בגוגל חסכוני בהרבה מקידום ממומן בו צריך להשקיע תקציב חודשי לפלטפורמה.
תוצאות לטווח ארוך – תהליך הקידום האורגני בגוגל אולם ארוך וצורך עבודה קשה אך המשתלם ביותר בשל התוצאות האיכותיות והתחרות הקשה.
כוח דיגיטלי ויציבות – הקידום האורגני בגוגל יעניק לאתר שלכם יציבות ברשת ויעניק לכם כוח מבחינת המידע של הגולשים שיכנסו לאתר, וחוזקות על המתחרים שלכם.
אמינות – הקידום האורגני בגוגל מעניק אמינות גדולה בפני הגולשים ובפני גוגל מהסיבה שהוא נתפס כרלוונטי אמין ואיכותי.
הפיכה למותג – הקידום האורגני בגוגל יהפוך את העסק למותג ברשת בשל הכוח של התוצאות האורגניות.
והרשימה עוד ארוכה, רוצים לדעת עוד? כנסו למאמר כוחו של הקידום האורגני

תהליך קידום האתר SEO - סדר פעולות עבודה

אפיון העסק – תחילה ניפגש לראיון ראשוני אשר יתן לנו תמונה מלאה על העסק/מוצר שהעסק מוכר, נבין את קהל הלקוחות ואת מצב השוק כדי שנוכל להבין את המטרה העסקית הברורה של העסק.

סקירות וניתוחים – בתחילת תהליך הקידום בגוגל (SEO) ראשית נבצע סקירה וניתוח מקיפים לאתר מבחינה כללית מטרת הסקירה והניתוח היא לגלות בעיות, תקלות, שיפורים כדי שנדע מהו תהליך העבודה שמצפה לנו בעזרת הנתונים האלה, ומה הם הפרמטרים בהם נצטרך להתמקד. את תוצאות הסקירה והניתוח תקבלו במפורט בהצעת המחיר.

חקר מילות מפתח – קידום SEO מוצלח מורכבת מבחירה נכונה של ביטויי חיפוש, הכוונה לשאילתות והמילים שנרשמים כאשר גולש מחפש משהו במנוע החיפוש. המחקר מבוסס מבחירה של ביטויים עם כוונת רכישה.

מחקר מתחרים – נבצע מחקר מתחרים מעמיק אשר יגרום לנו להכיר את החולשות והחוזקות של המתחרים הפוטנציאלים של העסק במטרה לבנות אסטרטגיה ייחודית שתעקוף אותם. הרי איך ננצח בתחרות אם לא נכיר את המתחרים שלנו?

בניית אסטרטגיה – לאחר שבידינו כלל הנתונים הדרושים כדי לבנות אסטרטגיה מנצחת נתחיל בתהליך של סדרת פעולות אשר ישיגו את המטרה השיווקית והעסקית שלנו.

אופטימיזציה – בשפה מקצועית נבצע פעולות ON SITE / OFF SITE , פעולות אלה הינם פעולות שנבצע בתוך האתר ומחוץ לו כדי לסייע בשיפור של האתר בשלל הפרמטרים הדרושים לו על מנת להתקדם בתוצאות החיפוש. פירוט פעולות בסיסי:יצירת היררכיה, כתיבת תכנים חודשים, שיפור מהירות האתר, סריקת דפי 404, בניית מבנה קישורים, הכנסת קישורים פנימיים, בניית כותרות המכילות תגיות H1-H6 ועוד..

Let's start working together

תחזוקה וניהול – כיוון שקידום בגוגל האתר הינו תהליך ארוך ומאתגר התהליך לוקח בין 3-6 חודשים כדי לראות תוצאות לכן האתר יהיה מחוייב בביצוע תחזוקה וניהול חודשית ופעילות מלאה שבועית בעזרת אנשי מקצוע בתחום.

למה לבחור באל-אס לקידום האתר שלכם ?

אל-אס דיגיטל מתמחה בבניית אתרים עיצובם הייחודי וחווית המשתמש, כבר עשרות עסקים התחדשו באתרים לעסקים שנבנו על ידינו, הננו רואות את תחום בניית האתרים בראיה רחבה עמוקה ויצירתית יותר, מבחינתנו כל עסק הוא עולם ומלואו וחשוב לנו שהאתר יבנה במקצועיות ואיכות, חווית השירות חשובה לנו ולכן אנו נבנה את האתר מהלב עד לשביעות רצונכם האישי.

לעסק מצליח רק אל-אס דיגיטל - סוכנות בוטיק

למאמרים בנושא

Post Pro Marketing Man
כל מה שצריך לדעת כדי להיות איש מכירות תותח

כל מה שצריך לדעת כדי להיות איש מכירות תותח המאמר המלא למד חקור והתעצם אז איך הופכים להיות איש מכירות תותח ? במדריך זה אשתף אתכם בכל הסודות של אנשי מכירות עם ניסיון של עשרות שנים בתחום המכירות, חקרתי וסיכמתי את כל המידע הרלוונטי במיוחד עבורכם במטרה שתגדילו את המכירות של העסק שלכם עם לקוחות […]

קרא/י עוד
כל הדברים שחשוב לדעת על לוגו
כל הדברים שחשוב לדעת על לוגו

כל הדברים שחשוב לדעת על לוגו המאמר המלא למד חקור והתעצם מהו לוגו ומדוע הוא חשוב לעסק שלך ? במילים פשוטות לוגו הוא אלמנט גרפי המיוצר לסמל חברה או מוצר. ישנם מגוון רחב של סוגי לוגואים הכוללים צורה גרפית בשילוב טקסט המכילים את שם החברה או המוצר שתפקידם לייצג את תדמית העסק היוצרת רושם ראשוני […]

קרא/י עוד
5 הדברים שעסק חייב מבית דפוס כדי להצליח
5 הדברים שעסק חייב מבית דפוס כדי להצליח

5 הדברים שעסק חייב מבית דפוס כדי להצליח המאמר המלא למד חקור והתעצם 5 הדברים שעסק חייב מבית דפוס כדי להצליח עסק מצליח נמדד גם בדברים הקטנים אשר יכולים לסייע להצלחה מסחררת. בית הדפוס מציע שירותים יעלים [ ומניסיוננו מחייבים ] כדי שעסק יצליח ובגדול, פעולות השיווק ופרסום הינם פרמטרים בלתי נפרדים מהצלחת העסק, פרמטרים […]

קרא/י עוד
דילוג לתוכן