כתיבת תוכן

באמצעות התוכן הגולשים שלך יהפכו ללקוחות שלך.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר

ייעוץ חינם למשאירים פרטים באתר

למה כל עסק חייב תוכן כדי להצליח?

תוכן הוא המפתח להצלחה דיגיטלית של כל עסק.
פעם כשהיינו רוצים לחפש שרות או מוצר היינו מחפשים בדפי זהב, בעידן של היום אנו מחפשים באמצעות המנועי חיפוש ובזירות החברתיות השונות.
משמע שהתוכן שאתם מספקים לעסק צריך להיות איכותי, כזה שהגולשים וגוגל יאהבו.
עסק דיגיטלי ללא תוכן משמע עסק לא קיים!

כל התוכן שהעסק שלך חייב במקום אחד

כתיבת תוכן לאתרים – מאמרי SEO

כתיבת תוכן לבלוג

כתיבה שיווקית – קופירייטינג

כתיבה לגוגל ביזנס

מאמרים מקצועיים / תוכן מקצועי

תוכן איכותי הוא יצירת אומנות

כדי לכתוב תוכן איכותי ומדויק יש להכיר בקהל הגולשים שלנו, ללמוד את השפה שהם מדברים ולבנות עבורם סדר פעולות (משפך שיווקי) שבסופו של דבר ישלים את המטרות והיעדים העיקריים שלנו, בנוסף לתת עבורו ערך מוסף שישאיר זיכרון חיובי, מסקרן, ומרתק על העסק.

כתיבת תוכן איכותי משלים מטרה נוספת עבורנו והינה מטרת  קידום האתר שלנו. שילוב של תוכן שיווקי וכתיבת SEO (מילות מפתח) תסייע רבות לאתר להתקדם בגוגל ולהתברג במקומות הראשונים של תוצאות החיפוש.

תוכן איכותי הוא יצירת אומנות שמטרתה לייצר תועלת לגולשים, לכן מיקוד המסר משחק תפקיד חשוב כל עסק חייב תוכן איכותי כדי להעביר את המסר המדויק אותו הגולש מחפש.

כל עוד הגולשים יאהבו ויתעניינו בתוכן באתר כך גוגל תאהב אותנו!
תוכן הוא המלך של כל מותג עסקי מצליח לכן חשוב תמיד לייצר תכנים כל הזמן, בהעדרו של תוכן תהיה השפעה גם על הצלחת העסק.

LS Digital מתמחה בכתיבת תכנים רלוונטיים עבור הגולשים כך שהם לא רק יתעניינו ויקבלו ערך מוסף אלא גם יהפו ללקוחות החדשים של העסק שלכם, ובנוסף יככב במקומות הראשונים של תוצאות החיפוש.

איך העסק שלי מרוויח מהתוכן ?

כל עוד הגולש מרוויח ידע וסקרנות מהתוכן שלך אתה הרווחת אותו.
מה הכוונה? קודם הרווחת את הגולש כ-גולש וכל עוד הוא נמצא וקורא את התוכן באתר שלך או מפיץ אותו, גוגל יודעת לזהות את את ההתנהגות שלו בזמן שהייתו באתר ומקדמת את האתר שלך מהבחינה האורגנית,

קידום אורגני -> חשיפה לגולשים חדשים.

חשיפה לגולשים חדשים -> לקוחות פוטנציאלים עתידיים.

בנוסף אם הצלחנו במשימתינו ועוררנו עיניין ורלוונטיות בקרב הגולש הסיכוי שהוא ימשיך לחפש עוד תשובות לרוב קטן. הבנו ?

LS Digital תכתוב תוכן רלוונטי ואיכותי עבור העסק שלך בשילוב כתיבה שיווקית כי המטרה העיקרית שלנו בסוף היא להניע את הגולש לפעולה שבסופה הוא יהפוך ללקוח מן המניין כמו שאומרים.

למה העסק שלי צריך תוכן?

 • לאירועים ספציפיים – בפייסבוק, אינסטגרם, אאוטבריין וטאבולה.
 • לפרסום פיזי – לשלטי חוצות ועיתונים.
 •  כשיש לכם עסק שאתם רוצים לקדם ברשתות החברתיות.
 •  כשרוצים להיות יותר נוכחיים וקיימים, אבל אין לכם את הזמן הזה.
 •  כשיש מוצרים, שירותים חדשים שאתם רוצים לקדם.
 • לחסויות שרוצים להשיק.
 • לכל עמוד באתר שלכם.
 • כאשר יש לכם עסק קיים ואתם רוצים למשוך לקוחות נוספים.
 • על מנת שתופיעו בתוצאות החיפוש של גוגל.
 • כדי לספק לצופים מידע נוסף על שירותים או מוצרים.
 • על מנת להפוך את האתר שלכם למקיף ומעניין יותר.
 • כשאתם רוצים יותר אמינות בגוגל.
 • למי שרוצה להגדיל את הנוכחות שלו בגוגל ובאינטרנט בכלל.
 • לאתר העסק שלכם – אם אתם מעוניינים להתבלט ולתת שירות ברמה גבוהה צריך גם רמת תוכן גבוהה.

סוגי התוכן שיביא את העסק שלכם להצלחה משגשגת

כתיבת תוכן לאתרים בשילוב SEO (ביטויי מפתח) 
כתיבת תוכן לאתרים כולל כתיבת אודות, תיאורי מוצרים ושרותים, מידע מקצועי על קטגוריות באתר, מדיניות של משלוחים והחזרות, פירוטי תהליכים ועוד..

כתיבת תוכן לבלוג
 עמודי בלוג באתר הם אחד מהפרמטרים המקדמים את האתר במנוע החיפוש של גוגל , בבלוג מכילים מאמרים מגוונים בנושאי האתר במטרה לתת ערך מוסף לגולשים ולעניין אותם.

כתיבה שיווקית – קופירייטינג
מטרת תוכן קופירייטינג הינו לייצר סמכות , ולגעת ברגש הקורא כדי לגרום לו להתעמק ובסופו של דבר להניע אותו לפעולה שתממש את המטרה העסקית שלנו.

כתיבה לגוגל ביזנס
גוגל נותנת לנו את האפשרות לחשוף את העסק שלנו במערכת החיפוש ובגוגל מפות ולכן אנחנו כאן בשביל הכתיבה לגוגל ביזנס, ניתן להוסיף תיאור לעסק, פוסטים רלוונטים שניתן לעלות בכל רגע ועד תיאור מוצרים ויש עוד מגוון רחב של פעולות קידום

מאמרים מקצועיים / תוכן מקצועי
אם אתם רוצים להתבלט ולהעניק שירות ברמה גבוהה, חובה עליכם שהתוכן יהיה ברמה גבוהה. בין אם אתם מאפייה, משרד עורכי דין או אפילו שיפוציק, ככל שהתוכן יהיה איכותי יותר וככל שיתאים יותר לקהל היעד שלכם, כך הכתבה/מאמר תהיה מרשימה יותר בעיני הגולשים וזה מה שגורם לאמינות באתר.

אז רגע... מה אני צריך? כתיבה שיווקית או כתיבת תוכן ומה ההבדל בעצם?

תפקיד כתיבת התוכן הוא לתת ערך לגולשים, תפקידה של הכתיבה השיווקית היא לתת תועלת לגולשים ולמכור ערך.
תוכן מקצועי ואיכותי עם ערך משדר סמכות, ומומחיות, בכך אנו יוצרים את האמינות האתר והעסק בקרבם של הגולשים, מטרת האמינות הינה להפוך את הגולשים ללקוחות עתידיים פוטנציאלים.


לרוב הצורך בכתיבת תוכן הוא לקדם את האתר שלכם באופן אורגני, וכדי להכניס לאתר שלכם “עניין” במטרה שגולשים ישהו בו כמה שיותר זמן, וכמובן לענות להם תשובות והסברים רלוונטיים למה שהם מחפשים לכן כתיבת תוכן הינה לרוב תחום יותר מעמיק.


הצורך בכתיבה שיווקית יפעל כאשר נרצה לגשת לליבו של הגולש ולגעת “בכאבו” במטרה להפוך ללקוח עתידי, תחום הכתיבה השיווקית הינו תחום יותר ישיר, לא “חופר” משמע לא מרחיב במילים. כתיבה שיווקית הינה כתיבה יותר ישירה, מוכרת, רגשנית, נלהבת המכילה כותרות “מושכות”, “הזדהות עם כאב”, מציעה פתרון לבעיה וכו’.. 
בסופו של דבר אם קיים אתר לעסק שלכם תצטרכו את שני עולמות הכתיבה ושיהיו ממוקמים באסטרטגיה נכונה בדפי האתר.
כתיבה שיווקית הינה כתיבה הקשורה בעיקר לעולם השיווק ואנו נשתמש בה כאשר נרצה “להניע לפעולה” גולשים במטרה מסוימת אותה נקבע יחד.
בנוסף כתיבה שיווקית הינה הכרחית ורלוונטית לכלל זירות השיווק בהן נפעל כמו למשל כתיבת פוסטים ברשתות החברתיות, בדפי נחיתה, בפרסומות, בקמפיינים, ובכלל האתר כאשר ישנה מטרה לפעולת הגולש בסופה של כתיבת תוכן.


עכשיו כשהבנו את החשיבות כתיבת התוכן והכתיבה השיווקית אנחנו מזמינות אתכם להצטרף אלינו לתחילת עבודה משמעותית עבורכם שמטרתו היא ליצור לכם את התוכן הכי מעניין ורלוונטי לעסק שלכם, איך אנחנו עובדות? תגללו עוד קצת למטה..

תהליך כתיבת תוכן - סדר פעולות עבודה

ראיון אפיון ראשוניראיון קצר נוגע לצרכים והשאיפות שלכם, גיבוש מטרות עסקיות, תיאום ציפיות עמנו הכולל הגדרת זמן עבודה והצעת מחיר, היכרות אישית ומעמיקה עם אודות העסק, הבנת הקהל הפוטנציאלי של העסק וקבלת תמונה מלאה ומדויקת על אופיו של העסק.

הגדרת קהל המטרה וניתוח – בשלב זה נגדיר את הקהל של המטרה העסקית שלנו, ונבצע מחקר מעמיק שבאמצעותו נחקור את השפה, הסגנונות, וההתנהגות שלהם.

בניית קונספט ע”פ המשפך השיווקי – בשלב זה נבנה את הקונספט באמצעות המידע שרכשנו מכלל התהליך, ובניית לוח עבודה משותף עמכם הכולל את שלבי המשפך השיווקי מתחילתו (החשיפה לגולש) ועד קבלת החלטתו (לרכישה/יצירת קשר).

מחקר מתחרים ומעקב שוטף – בשלב זה נחקור את התכנים של המתחרים הפוטנציאלים שלכם נבין את האסטרטגיה והמסרים שלהם ונבצע מעקב קפדני שמטרתו היא להתעלות מעליהם בכל פרמטר.

ביצוע תהליך כתיבת התוכן – מזל טוב התוכן מוכן!! זה השלב בו כלל התכנים יועברו אליכם, שימו לב ינתנו סבבי תיקונים בעת הצורך.

ניהול התוכן – בתהליך ניהול התוכן נייצר תכנים מעמיקים ומדויקים עבור קהל הלקוחות של העסק שלכם בתדירות שנסגרה בהסכמי השרות. במסגרת ניהול התוכן נשתף עמכם את כל תהליך העבודה בשקיפות מלאה כך שתוכלו להיות פעילים בכל תהליך העבודה בבקרה ובקפידה ואפילו להוסיף בעצמכם!

למה לבחור באל-אס לכתיבת התוכן שלך ?

אל-אס דיגיטל מתמחה בכתיבת תכנים מכל סוג אשר יודעים לגעת ברגשות הגולשים, ממוקדים, מדויקים, רלוונטיים, מעניינים, ומרתקים, תוך כדי מחשבה יצירתית ומפותחת עבור העסק שלך, תוכן עבורנו הוא המלך.
מחפשים את המילים המדויקות? אל-אס דיגיטל כאן כדי לכתוב לך אותם.

לעסק מצליח רק אל-אס דיגיטל - סוכנות בוטיק

למאמרים בנושא

Post Pro Marketing Man
כל מה שצריך לדעת כדי להיות איש מכירות תותח

כל מה שצריך לדעת כדי להיות איש מכירות תותח המאמר המלא למד חקור והתעצם אז איך הופכים להיות איש מכירות תותח ? במדריך זה אשתף אתכם בכל הסודות של אנשי מכירות עם ניסיון של עשרות שנים בתחום המכירות, חקרתי וסיכמתי את כל המידע הרלוונטי במיוחד עבורכם במטרה שתגדילו את המכירות של העסק שלכם עם לקוחות […]

קרא/י עוד
כל הדברים שחשוב לדעת על לוגו
כל הדברים שחשוב לדעת על לוגו

כל הדברים שחשוב לדעת על לוגו המאמר המלא למד חקור והתעצם מהו לוגו ומדוע הוא חשוב לעסק שלך ? במילים פשוטות לוגו הוא אלמנט גרפי המיוצר לסמל חברה או מוצר. ישנם מגוון רחב של סוגי לוגואים הכוללים צורה גרפית בשילוב טקסט המכילים את שם החברה או המוצר שתפקידם לייצג את תדמית העסק היוצרת רושם ראשוני […]

קרא/י עוד
5 הדברים שעסק חייב מבית דפוס כדי להצליח
5 הדברים שעסק חייב מבית דפוס כדי להצליח

5 הדברים שעסק חייב מבית דפוס כדי להצליח המאמר המלא למד חקור והתעצם 5 הדברים שעסק חייב מבית דפוס כדי להצליח עסק מצליח נמדד גם בדברים הקטנים אשר יכולים לסייע להצלחה מסחררת. בית הדפוס מציע שירותים יעלים [ ומניסיוננו מחייבים ] כדי שעסק יצליח ובגדול, פעולות השיווק ופרסום הינם פרמטרים בלתי נפרדים מהצלחת העסק, פרמטרים […]

קרא/י עוד
דילוג לתוכן