מיתוג עסקי

באמצעות חווית המשתמש הגולשים שלך יהפכו ללקוחות שלך.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר

ייעוץ חינם למשאירים פרטים באתר

כל הצלחה מתחילה במיתוג

הצעד הראשון בהפיכת עסק למותג הוא מיתוג. מיתוג הוא הצגת אלמנטים ויזואליים רשמיים הנעשים על ידי אפיון והתאמה באופן מדויק לאופי העסק באמצעות תוכנות עיצוב.
מטרת המיתוג היא להעביר מסרים שיגשימו את המטרות העסקיות שלנו.
תפקידו העיקרי של תחום המיתוג הוא להשפיע בפן הפסיכולוגי על תחושות, רגשות, ורצונות האנשים שמביטים בו. מיתוג הוא התחום המשפיע ברובו על מוניטין העסק, השפעה זו היא גורם מהותי להצלחת עסק.
לכן מיתוג אינו המלצה לעסקים אלא פרמטר מחייב לכל עסק ועסק.

מחשב וטלפון

לוגו ייחודי

כרטיס ביקור

עיצוב אתר ודפי נחיתה

לוגו הוא סמל גרפי שנועד לייחד קבוצה, מוצר או עסק מסוים באופן רשמי כדי לייצר רושם ראשוני בפני לקוחות.

כרטיס ביקור הינו חזות פני העסק. מעין תעודת זהות של העסק אותו אנו יכולים לספק לכל לקוח פוטנציאלי עתידי, או לאנשים לצורך מטרות שונות, ובעזרתו לשדר את הזהות שאנו רוצים כרושם ראשוני שאנו יוצרים על כל מקבלי כרטיסי הביקור.

באנרים

ניירת מסמכים ומכתבים

חתימות

לוגו הוא סמל גרפי שנועד לייחד קבוצה, מוצר או עסק מסוים באופן רשמי כדי לייצר רושם ראשוני בפני לקוחות.

מהי מטרת המיתוג וכיצד היא תסייע להצלחה?

מטרת המיתוג במילים פשוטות איך אנשים רואים אותנו ? כיום כל עסק חייב נוכחות ויזואלית כדי לממש את הצלחתו, למה?
במאה הנוכחית החשיבות של החוויה הוויזואלית גדולה מאי פעם והסיבה לכך היא – שכיום אנו מושפעים יותר מהנראות בגלל עולם הרשתות החברתיות. לכן תחום המיתוג נחוץ לכל עסק שעושה את צעדיו הראשונים. תפקידו של המיתוג הוא להעביר מסר על מנת להשפיע על תחושות ורגשות האנשים ע”י חוויה ויזואלית.
הצלחתו של עסק מושפעת בתחום המיתוג מהצורך של כל עסק להפוך למותג מוכר.
ובכדי לממש את הצורך להפוך למותג, חובה על העסק תהליך של מיתוג ויזואלי בעל שפה מיתוגית אחידה שמטרתה לבדל את העסק משאר העסקים הדומים לו בתחומו, ובנוסף לייצר רשמיות וסמכות בעזרת אלמנטים עיצוביים שמתבססים ע”י אפיון מדויק וערכי העסק. בסופו של דבר כל עסק צריך לספר את סיפורו באמצעות חוויה גרפית מהסיבה שלא תמיד מילים הן הדרך להסביר.
מה שאומר, מיתוג עסקי נכון הוא הדרך להצלחה.

העיצובים שלנו

למה לבחור באל-אס למיתוג העסק שלכם ?

אל-אס דיגיטל מתמחה בבניית אתרים עיצובם וחווית המשתמש, חשוב לנו שאתר העסק שלכם

לעסק מצליח רק אל-אס דיגיטל - סוכנות בוטיק

תהליך מיתוג העסק - סדר פעולות עבודה​

אפיון העסק – תחילה ניפגש לראיון ראשוני אשר יתן לנו תמונה מלאה על העסק/מוצר שהעסק מוכר, נבין את קהל הלקוחות ואת מצב השוק כדי שנוכל להבין את המטרה העסקית הברורה של העסק.

מחקר מתחרים – נבצע מחקר מתחרים מעמיק אשר יגרום לנו להכיר את החולשות והחוזקות של המתחרים הפוטנציאלים של העסק במטרה לבנות אסטרטגיה ייחודית שתעקוף אותם. הרי איך ננצח בתחרות אם לא נכיר את המתחרים שלנו?

בניית אסטרטגיה – לאחר שבידינו כלל הנתונים הדרושים כדי לבנות אסטרטגיה מנצחת נתחיל בתהליך של סדרת פעולות אשר ישיגו את המטרה השיווקית והעסקית שלנו.

חקר מילות מפתח – קידום מוצלח מורכבת מבחירה נכונה של ביטויי חיפוש, הכוונה לשאילתות והמילים שנרשמים כאשר גולש מחפש משהו במנוע החיפוש. המחקר מבוסס מבחירה של ביטויים עם כוונת רכישה.

אופטימיזציה – בשפה מקצועית נבצע פעולות ON SITE / OFF SITE , פעולות אלה הינם פעולות שנבצע בתוך האתר ומחוץ לו כדי לסייע בשיפור של האתר בשלל הפרמטרים הדרושים לו על מנת להתקדם בתוצאות החיפוש. פירוט פעולות בסיסי:יצירת היררכיה, כתיבת תכנים חודשים, שיפור מהירות האתר, סריקת דפי 404, בניית מבנה קישורים, הכנסת קישורים פנימיים, בניית כותרות המכילות תגיות H1-H6 ועוד..

פה נכניס משהו קבוע
למה אל-אס דיגיטל?
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

למאמרים בנושא

Post Pro Marketing Man
כל מה שצריך לדעת כדי להיות איש מכירות תותח

כל מה שצריך לדעת כדי להיות איש מכירות תותח המאמר המלא למד חקור והתעצם אז איך הופכים להיות איש מכירות תותח ? במדריך זה אשתף אתכם בכל הסודות של אנשי מכירות עם ניסיון של עשרות שנים בתחום המכירות, חקרתי וסיכמתי את כל המידע הרלוונטי במיוחד עבורכם במטרה שתגדילו את המכירות של העסק שלכם עם לקוחות […]

קרא/י עוד
כל הדברים שחשוב לדעת על לוגו
כל הדברים שחשוב לדעת על לוגו

כל הדברים שחשוב לדעת על לוגו המאמר המלא למד חקור והתעצם מהו לוגו ומדוע הוא חשוב לעסק שלך ? במילים פשוטות לוגו הוא אלמנט גרפי המיוצר לסמל חברה או מוצר. ישנם מגוון רחב של סוגי לוגואים הכוללים צורה גרפית בשילוב טקסט המכילים את שם החברה או המוצר שתפקידם לייצג את תדמית העסק היוצרת רושם ראשוני […]

קרא/י עוד
5 הדברים שעסק חייב מבית דפוס כדי להצליח
5 הדברים שעסק חייב מבית דפוס כדי להצליח

5 הדברים שעסק חייב מבית דפוס כדי להצליח המאמר המלא למד חקור והתעצם 5 הדברים שעסק חייב מבית דפוס כדי להצליח עסק מצליח נמדד גם בדברים הקטנים אשר יכולים לסייע להצלחה מסחררת. בית הדפוס מציע שירותים יעלים [ ומניסיוננו מחייבים ] כדי שעסק יצליח ובגדול, פעולות השיווק ופרסום הינם פרמטרים בלתי נפרדים מהצלחת העסק, פרמטרים […]

קרא/י עוד
דילוג לתוכן