בניית אתרים ודפי נחיתה

בניית כל סוגי האתרים והדפי נחיתה

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר

ייעוץ חינם למשאירים פרטים באתר

בניית אתרים חדשניים מעוצבים

בניית אתרים זו העבודה האהובה עלינו, אנו אוהבות לבנות אתרים מכל הלב. האתרים מותאמים גם למכשירים הניידים, והטאבלטים בשילוב חווית המשתמש ועיצוב שמעורר השראה! כך שיהיה אפשר לגלוש באתר שלכם בכיף מכל מכשיר.

מחשב וטלפון

עיצוב אתר UX&UI

הדבר החשוב ביותר בבניית אתר הינו העיצוב וחווית המשתמש. עיצוב האתר הינו תהליך אסטרטגי אשר המציג את התדמית הויזואלית של העסק אשר הגולש רואה , בשילוב UX/UI אותו הגולש גם מביע סקרנות. מטרתנו באל-אס דיגיטל הינה לבנות אתרים אשר ימשכו ויסקרנו את הגולשים אשר יהפכו בעתיד להיות לקוחות העסק.

אופטימזציה לגוגל

כדי שאתר יכנס למנוע החיפוש של גוגל ישנם כמה פרמטרים שגוגל דורשת כדי להימצא ברשימת החיפוש כאשר מקלידים את שם האתר. תהליך הוספת הפרמטרים נקרא בשפה המקצועית ביצוע אופטימיזציה, בסופו של תהליך בניית האתר שלכם נבצע תהליך אופטימיזציה בסיסי שבסופו האתר ימוקם בתוצאות החיפוש באמצעות עמידה בדרישות של גוגל.

מהירות אתר וביצועים

ע"פ מחקרים נדרשות עד 3 שניות כדי ליצור רושם ראשוני. לכן מהירות האתר וביצועיו נחוצים לנושא חווית המשתמש. אנו נבצע כלל שיפורים אשר יסייעו לביצועים באתר ולמהירותו להיות טובים ומהירים יותר כך שהגולשים יהנו מהרושם הראשוני שלכם בצורה הטובה ביותר בשניה הראשונה שיקליקו על האתר.

תמיכה וטיפול בתקלות

בכל מקרה של תקלה תמיכה או שאלה אנו מתחייבים בתמיכה מלאה ושרות זמין בכל עת כדי שתהנו מהשרות הטוב ביותר, גם לאחר בניית האתר והשקתו.

כתיבת תוכן

אחד מהפרמטרים החשובים לבניית אתר הינו כתיבת תוכן שיווקי המיועד לגולשי האתר על מנת שיוכלו לקבל תמונה מלאה וברורה בכל נושא המיועד למטרת האתר. בנוסף כתיבת התוכן יכולה להתבטא גם בכפתורים וקריאות לפעולה, כתיבת אודות העסק, ולמידה מלאה על מגוון השרותים שהעסק מציע.

אבטחת אתר וגיבויי

אנו נדאג לאבטחת האתר בצורה מקסימלית כנגד פריצות, גניבת דטה (מידע), ונוודא כי המידע שלכם ושל הגולשים שלכם הינו פרטי ובטוח. וכמובן גיבוי מלא של כלל המידע שהינו מכיל באחסון הפרטי שלנו, כך שבמקרים חריגים תמיד תהיה קיימת האופצייה לשחזר.

למה העסק שלך חייב אתר באינטרנט?

בעידן העסקים כיום, למרבית העסקים יש אתר. אתר באינטרנט הינו הקורות חיים של העסק שלכם שמטרתו היא להציג את העסק, שירותיו, ולמה כדאי לגולשים להפוך ללקוחותיכם. האתר הוא  דרך למשוך לקוחות פוטנציאלים, לקבל חשיפה, ומתן שירותים ללקוחות. אתר אינטרנט הינו נכס דיגיטלי הכרחי לכל עסק.
אז למה העסק שלך חייב אתר אינטרנט ?
ראשית אתר אינטרנט כבר מסמל אמינות, ומקצועיות של העסק.
שנית, כיום מרבית האנשים שצריכים מוצר או שירות מסוים הם פונים למנועי החיפוש ובעיקר ל-Google בשל מציאת מידע/שירות/מוצר המעוניינים בו.
אתר אינטרנט מטרתו להגדיל הכנסות, הפיכת העסק למותג, כך שהוא יחסוך לכם הרבה זמן, והשקעה כספית. אל תוותרו עליו. אל-אס דיגיטל כאן כדי לבנות לכם את האתר שהעסק שלכם חייב כדי לגדול. דברו איתנו

אילו דברים הכרחיים יעניק לכם אתר האינטרנט?

זמינות תמידית וקלה ללקוחות העסק שתאפשר לעסק לעדכן מידע חדש או קבלת מידע ללקוחות מן העסק, בנוסף אופציה להשארת פניות של לקוחות גם מעבר לשעות הפעילות.
סיפוק חווית שירות מקצועית, טובה, ונוחה כדי שתעלה את רמת הנאמנות של הלקוחות ותמשוך עוד לקוחות פוטנציאלים.
משיכת לקוחות רלוונטיים באמצעות שיווק תכנים/שרותים/מוצרים של העסק, ונתינת ערך מוסף לגולשים והפיכתם ללקוחות.
אסיפת מידע על לקוחות או לקוחות פוטנציאלים באמצעות טפסי ליד אשר יצרו לכם רשימות תפוצה הכולל מידע הכרחי ונחוץ כדי להפוך אותם ללקוחות בטוחים.
קבלת תשלום מאובטח בצורה נוחה ובטוחה והוצאת קבלות וחשבוניות.
גיוס עובדים, אתר מקצועי ומרשים הינו הזדמנות נפלאה גם למשוך עובדים שמעוניינים לעבוד בעסק.

 

תהליך בניית אתר - סדר פעולות עבודה​

אפיון האתר – תחילה ניפגש לראיון ראשוני אשר יתן לנו תמונה מלאה על העסק, וזהו השלב הראשוני שנחליט יחדיו את מבנה האתר, כמה דפים יכלול האתר, איזה דפים, לאיזה קהל נבנה את האתר ועוד. בשלב זה נסגור על הצעת מחיר והסכם שירות.

עיצוב האתר – לאחר שביצענו אפיון אתר ונסגרנו על הפרטים העיקריים לבנייתו ניגש לשלב העיצוב המכיל – בחירת צבעים, מיקומים, עיצוב עמוד הבית, הכנת דפי אתר אחידים, ייצור אווירה ייחודית לאתר התואמת את אופי העסק, והתאמת חווית משתמש. בשלב זה הלקוח יעביר חומרים גרפים (במידה ויש) שברשותו לטובת תהליך הבניה.

בנייה ופיתוח – לאחר שבידינו כלל הנתונים הדרושים כדי להתחיל לבנות את האתר, תחילה נפתח את כל עמודי האתר ונקשר אותם לתפריט הראשי של האתר, נתקין תוספים רלוונטיים במערכת לטובת סיוע בנייה ופיתוח האתר.

רכישת אחסון ודומיין שנתיים – כדי שאתר יופיע ברחבי האינטרנט 2 הפרמטרים שנחוצים לו הינם אחסון שרת ודומיין. למידע נוסף כנס למאמר על אחסון שרתים ודומיינים. את הדומיין יבחר הלקוח בשמו של העסק.

העלאת תכנים רלוונטיים –
כתיבת תכנים רלוונטיים לאתר, כגון אודות, כתבות ומאמרים ייחודים, העלאת חומר גרפי כגון תמונות, סרטונים ועוד.

אופטימיזציה למנוע החיפוש של Google – התאמת האתר על פי הפרמטרים של גוגל על מנת ליצור קידום בסיסי שיסרק בידי “הרובוטים” של גוגל כדי שיכנס לתוצאות החיפוש. תהליך זה נקרא גם קידום בסיסי ובו יעשה חקר בסיסי של מילות מפתח.

קידום האתר SEO – לאחר שהאתר באוויר, על מנת לקדם אותו בתוצאות החיפוש של גוגל יש לקדם אותו אורגנית, הקידום הינו שירות נוסף בתשלום חודשי קבוע.

השקת האתר + הסבר על מערכת הניהול – מזל טוב! האתר של העסק שלכם מוכן, בשלב זה נעביר אותו לידכם על מנת לקבל אישור פרסום, נעבור על הפינישים, ובשעה טובה נפרסם אותו לקהל הלקוחות.
בשלב זה ינתן לכם מדריך קצר מטעמנו על מערכת ניהול האתר.

למה לבחור באל-אס לבניית האתר שלכם ?

אל-אס דיגיטל מתמחה בבניית אתרים עיצובם הייחודי וחווית המשתמש, כבר עשרות עסקים התחדשו באתרים לעסקים שנבנו על ידינו, הננו רואות את תחום בניית האתרים בראיה רחבה עמוקה ויצירתית יותר, מבחינתנו כל עסק הוא עולם ומלואו וחשוב לנו שהאתר יבנה במקצועיות ואיכות, חווית השירות חשובה לנו ולכן אנו נבנה את האתר מהלב עד לשביעות רצונכם האישי.

לעסק מצליח רק אל-אס דיגיטל - סוכנות בוטיק

למאמרים בנושא

Post Pro Marketing Man
כל מה שצריך לדעת כדי להיות איש מכירות תותח

כל מה שצריך לדעת כדי להיות איש מכירות תותח המאמר המלא למד חקור והתעצם אז איך הופכים להיות איש מכירות תותח ? במדריך זה אשתף אתכם בכל הסודות של אנשי מכירות עם ניסיון של עשרות שנים בתחום המכירות, חקרתי וסיכמתי את כל המידע הרלוונטי במיוחד עבורכם במטרה שתגדילו את המכירות של העסק שלכם עם לקוחות […]

קרא/י עוד
כל הדברים שחשוב לדעת על לוגו
כל הדברים שחשוב לדעת על לוגו

כל הדברים שחשוב לדעת על לוגו המאמר המלא למד חקור והתעצם מהו לוגו ומדוע הוא חשוב לעסק שלך ? במילים פשוטות לוגו הוא אלמנט גרפי המיוצר לסמל חברה או מוצר. ישנם מגוון רחב של סוגי לוגואים הכוללים צורה גרפית בשילוב טקסט המכילים את שם החברה או המוצר שתפקידם לייצג את תדמית העסק היוצרת רושם ראשוני […]

קרא/י עוד
5 הדברים שעסק חייב מבית דפוס כדי להצליח
5 הדברים שעסק חייב מבית דפוס כדי להצליח

5 הדברים שעסק חייב מבית דפוס כדי להצליח המאמר המלא למד חקור והתעצם 5 הדברים שעסק חייב מבית דפוס כדי להצליח עסק מצליח נמדד גם בדברים הקטנים אשר יכולים לסייע להצלחה מסחררת. בית הדפוס מציע שירותים יעלים [ ומניסיוננו מחייבים ] כדי שעסק יצליח ובגדול, פעולות השיווק ופרסום הינם פרמטרים בלתי נפרדים מהצלחת העסק, פרמטרים […]

קרא/י עוד
דילוג לתוכן